ЗАВДАННЯ ВІДДІЛУ

• організація дозвілля студентів та реалізація заходів з національного, патріотичного та правового виховання;
  • надання практичної та методичної допомоги структурним підрозділам, органам студентського самоврядування у проведенні виховних, спортивних та культурно-масових заходів;
  • підготовка методичних рекомендацій щодо організації і проведення виховної роботи;
  • впровадження науково обґрунтованих та практично апробованих методів і форм виховання студентської молоді;
  • координація роботи кураторів академічних груп;
  • проведення робочих нарад та семінарів-тренінгів для кураторів;
  • профорієнтаційна робота зі школярами;
  • організація зустрічей студентів із представниками правоохоронних органів, соціальних служб та інших державних структур.

ПРО НАС

Протягом всього навчального року співробітники відділу проводять для студентів різноманітні тематичні заходи, ігри, конкурси, бесіди, круглі столи, виставки, вечори з відзначення календарних та обрядових свят («Осінній бал», «Музичні зустрічі», «Козацька слава», «День студента», «Новорічна мозаїка», «День святого Валентина», «День Тетяни», «Гумористичне асорті», «День Перемоги» та інші). Досить цікавими є походи до культурних центрів нашого міста: театрів, філармонії та музеїв. Навесні та восени організовуються краєзнавчо-пошукові екскурсії студентів до визначних місць області та країни.

Окремим напрямом діяльності відділу є робота з іноземними студентами. Для них проводиться цілий ряд виховних та культурно-масових заходів, зокрема «Містер іноземний студент», «Шляхи дружби», «Національна кухня», «Туристичний зліт», «Веселі старти». Налагодити дружні стосунки між іноземними та українськими студентами дозволяють спільні спортивно-виховні та культурно-масові заходи.

В структурі ВПР працює студентський клуб «Спортлайн».

Місце знаходження ВПР Головний корпус, ауд.Г-612

Крім того, відділ опікується гуртками, які діють за різними напрямами: краєзнавчий, літературний, інтелектуальний.

НАША КОМАНДА

Гордієнко