Мешканці студентських гуртожитків зустрічали «подих весни»

У перші весняні дні продемонструвати свої знання, позмагатися у майстерності, винахідливості та трохи розважитися зібралися студенти інститутів права, фінансів, економіки та менеджменту ім. Олега Балацького та бізнес-технологій "УАБС", що мешкають у гуртожитках №1а, №2а, №3а. У культурно-розважальному конкурсі взяли участь шість команд: «ВЖЖУХ», «Банківські коти», «Подснєжники», «Зайчики», «Успіх» та «Волошкові іскри».

Побажаннями радісного настрою, світлих почуттів, творчих успіхів, нових зустрічей та сподівань на перемогу захід відкрила ведуча – завідувач сектору філії бібліотеки Гур’янова В.Г.

Конкурси були на всі смаки. Для любителів читання пропонувалося об’єднати «романтичні пари» літературних героїв. Для ерудитів – скласти з одного слова багато інших слів і перемагала команда, яка вигадає найбільшу кількість слів. Знавці мови змагалися у правильній розстановці наголосу в широковживаних словах. Команди вигадували найщиріші та найгарніші компліменти, сервірували місця для обіду із дотриманням столового етикету. А музичний конкурс змусив учасників проявити швидкість та кмітливість, щоб вгадати пісні сучасних виконавців, які звучали без слів.

Панувала атмосфера невимушеності, веселощів, конкурентної боротьби, прагнення до перемоги. Студенти дружньо працювали над завданнями, підтримували командний дух, намагалися бути першими.

І хоча було визначено команди-переможці, які відповідно зайняли 1, 2 і 3 місця, проте, всі команди - учасники конкурсу отримали грамоти за активну участь та були нагороджені солодкою родзинкою даного заходу – тортами.

Окрема подяка організаторам конкурсу: провідним фахівцям відділу по роботі зі студентською молоддю в гуртожитках Вороні В.М. та Пустоваловій С.І., співробітникам відділу позанавчальної роботи Тарабан В.С. та Кібенко Т.В., працівникам філії бібліотеки Гур’яновій В.Г., Латиш С.Ф., Ониксимовій Л.Т.

Приємним фактом для організаторів свята стали відгуки студентів - учасників культурно-розважального конкурсу «Подих весни». Щирі та відверті слова надихають на організацію та проведення подібних заходів.

Усім дякуємо!

Відгуки студентів гуртожитків про культурно – розважальний конкурс «Подих весни»

Помазан Юрій, група МЕ-42:

«Захід пройшов не вимушено. Всі команди з гарним настроєм провели час. Оці півтори години пролетіли, як одна мить. Хотілося іще продовження. Особисто сподобався конкурс із сервіруванням столу. Такі конкурси, які надають практичні знання дуже потрібні. З нетерпінням чекаємо наступного разу, коли зможемо приємно провести час.»

Чечель Світлана, група Ф-41а:

«Дуже сподобалась атмосфера, така доброзичлива, не вимушена , щира, яка додала гарного настрою. Конкурси були цікаві, різнопланові, саме такі, які знадобляться у житті. Я дуже розважилася та познайомилася з іншими командами. Дякую всім.»

Мірошниченко Катя, група П-32А:

«Цей вечір був незабутнім, оскільки ми провели чудово свій час в колі друзів. Організатори і учасники подарували багато посмішок та чудових вражень. Хотілося , щоб такі заходи проводилися постійно. Спасибі за смачний торт.»

Сергієнко Богдана, група П-51А:

«Час пролетів дуже швидко завдяки чудовій роботі організаторів. Конкурси були цікаві та веселі. Особливо запам’яталося правильне сервірування столу. Бажаю всім натхнення та творчих успіхів!»

Неверова Світлана, група Ю-64:

«Я брала участь у конкурсі «Подих весни» і мені дуже сподобався цей захід. Ми дуже хвилювалися та вболівали і вірили у перемогу нашої команди «Успіх». Завдання були цікавими та веселими. Особливо мені сподобався конкурс компліментів та вгадай мелодію. Також була рада знайомству з новими людьми. Дуже сподобалися призи для команд. Хотіла, щоб у майбутньому ще проводилися такі конкурси та заходи.»

Андросова Олександра, група П-51А:

«Дуже сподобалася доброзичлива атмосфера заходу, яка допомогла нам зблизитись один з одним. Приємно що куратори спілкувалися з нами на рівні - це було по – новому , незвично та приємно. Гарне було музичне оформлення та фотографування. Дякую всім.»

Інна Соловей , група ФС-61А:

«Перш за все від імені усієї команди "Подснєжники" хочеться подякувати всім організаторам цього чудового культурно-розважального конкурсу "Подих весни" за високий рівень організації та проведення заходу. Приємна атмосфера, веселі та захопливі конкурси, невимушена обстановка у колі вже знайомих облич та нові цікаві знайомства. Слід відмітити й те, що організатори змогли так вдало підготувати програму конкурсу, що в ньому органічно поєдналися складові не тільки розважального, а й освітнього характеру. Ми мали чудову можливість дещо поновити наші знання з етикету, мовознавства та дізналися багато нового. Також дякуємо за смачні подарунки! Чекаємо на нові конкурси.»

Вікторія Вовченко, ІФЕМ ім.Балацького- 1 курс :

«Ми чудово провели час в дружній, веселій, комфортній обстановці. Особливо запам’ятався і сподобався конкурс про правила етикету та відгадай мелодію. А ще вразило те, як емоційно і відповідально поставились учасники команд до виконання завдань конкурсу, їх позитивний настрій.»

Кошель Андрій, група ОП-м-61а:

«Мені сподобалося те, що у конкурсі брала участь достатня кількість команд – відчувався дух конкурентної боротьби. Вразив рівень підготовки команд. Інтрига – хто переміг, залишалася до останньої хвилини. Добре, що куратори команд були неупередженими і це додало зайвої гостроти процесу. Конкурси були цікаві та різноманітні, але мені хотілося б, щоб їх було більше за кількістю і щоб вони були поєднані однією тематикою, якщо це можливо.»

Михальов Владислав, група ОА-33:

«Хочеться відмітити конкурс про уроки етикету. Це дуже корисна для нас інформація. Хочу відмітити виключно дружню атмосферу серед учасників в середині кожної команди, які допомагали один одному. Сподобалося те, що у програму були включені художні номери, як елемент відпочинку після напруги. Приємно , що команди були рівноцінно нагороджені, незалежно від зайнятого місця.»

Першоджерело новини тут