ВІДДІЛ ПОЗАНАВЧАЛЬНОЇ РОБОТИ

СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ВІДДІЛ ПОЗАНАВЧАЛЬНОЇ РОБОТИ

СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ


«Шевченківські читання»

14 березня, з нагоди 203 – річниці від дня народження Т. Г. Шевченка, у гуртожитку №2а відбулися шевченківські читання.

Студенти гуртожитку вшанували пам'ять великого Кобзаря, поета, художника, пророка зачитавши улюблені твори. Поліщук О. – «У нашім раї на землі…», Дідик О.- «Полякам», Орєхова Я. «Як би зустрілися ми знову», Гончар А. «Лілея», Швець М. «Зацвіла в долині», та «Тихо плаче Україна», Кайданюк Л. «Доля», Холява і. «Нащо мені чорні брови», Хорішок В – уривок з поеми «Кавказ», Підопригора Л - уривок з «Причинни», Карась А. «Думи мої, думи мої», Гапанець А. «Минають дні , минають ночі».

Студенти проникливо, з любов’ю декламували вірші Т. Г. Шевченка в кожному з яких оспівана доля нашого народу, наша земля, країна і найвища краса і життєва основа – слово, яке не втратило актуальність і в наші дні.

Всі учасники читань ділилися своїми переживаннями, думками, враженнями проводячи паралелі між минулим та сучасністю. Шевченко промовляє в кожному із нас. Він є символом незламності духу і жаги до волі, надає сили у важкі хвилини.

Дуже хочеться подякувати всім учасникам заходу за те, що всі присутні мали змогу торкнутися серцем творчого спадку видатного українця, та пройнятися його духом. Нам усім потрібно частіше читати Шевченка та шукати власне розуміння його творів.

Фото:


Views: 98