Свято «На світі білому єдине домашнє вогнище родинне» зібрало родини студентів ННІ БТ «УАБС»

Гості заходу зібралися, щоб в теплій, невимушеній атмосфері поспілкуватися, попити чаю із смаколиками, взяти участь у веселих конкурсах, послухати щирі пісні та переглянути запальні танці.

Підтримати своїх дітей, онуків, наречених, друзів прийшли родини Круподер, Алпатових, Пігуль, Хомутенків, Басових, Ханіних, Солодухів, Пальохів, Мельників, Іванців, Шадріних та Холяв.

Заступник директора з виховної роботи інституту бізнес-технологій «УАБС» Алла Ярова висловила слова вдячності сім’ям студентів за виховання, розвиток і формування всебічно розвинених, творчих особистостей дітей та вручила батькам грамоти із подякою.

Молодь проникливими словами завдячила рідним за взаємоповагу, розуміння, любов, які присутні у житті кожного студента, за підтримку і допомогу на шляху реалізації молодої людини, за радість, здійснення мрій та надій, завдяки дому, куди ми завжди повертаємося.

Захід було підготовлено працівниками відділу позанавчальної роботи та філії бібліотеки.

Джерело тут