У ННІБТ "УАБС" провели захід до Міжнародного дня театру

Ходіть в театр! Це один з доступних способів

доторкнутися до прекрасного, відчути себе

не тільки в центрі подій, що відбуваються на сцені,

а й можливість бути причетним до мистецтва і таланту.

Любіть театр

27 березня, в Конгрес – центрі СумДУ працівниками відділу позанавчальної роботи Вікторією Тарабан і Тетяною Кібенко для студентів інституту були прочитані лекції «Весь світ -театр».

Усім відомий вислів Уільяма Шекспіра – «Весь світ – театр, а люди у ньому – актори...» коротко і якнайповніше характеризує зв’язок театру з реальним життям.

27 березня весь світ відзначає Міжнародний день театру. Цей день є справжнім святом не тільки для акторів сцени, але й для мільйонів глядачів.

Міжнародний день театру відзначається щорічно з 1962 року, започаткований у Відні на 9-му конгресі Міжнародного інституту театру (МІТ) при ЮНЕСКО у 1961 році.

У лекції розглядалися становлення театрів древньої Греції, слухачі знайомилися з драмами Есхіла, Софокла, Евріпіда, також комедіографом Аристофаном, також історія театрів Індії, Японії (театр Кабуккі), Англії (театр «Глобус»), знайомство з творчістю В.Шекспира.

Студенти із задоволенням прослухали цікаві факти про поширення та піднесення театрального мистецтва.

Джерело інформації тут