ВІДДІЛ ПОЗАНАВЧАЛЬНОЇ РОБОТИ

СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ВІДДІЛ ПОЗАНАВЧАЛЬНОЇ РОБОТИ

СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ


У СумДУ відсвяткували річницю телевізійного проекту «Планета смаків»

19 квітня в актовій залі навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету відбулася шоу-програма «Планета смаків СумДУ. 1 рік», присвячена річниці однойменного телевізійного проекту. Автором оригінальної ідеї є фахівець по роботі з іноземними студентами відділу позанавчальної роботи СумДУ Наталія Супрунова, а ведучими програми виступають директор комплексу громадського харчування Олександр Чеховський та директор культурно-мистецького центру СумДУ Роман Левченко. Для кожної нової програми, що транслюється на каналі в You Tube, запрошували нового гостя, який разом з ведучими готував страву з національної кухні своєї країни. За рік було знято та випущено в ефір 11 програм телепроекту «Планета смаків СумДУ».

На святкування першого дня народження телепроекту були запрошені також студенти з інших сумських вишів. Перший гість програми Хекмат Етаві привітав своїх колег з проекту чудовим вокально-хореографічним номером. Творці програми запропонували всім присутнім переглянути яскраві моменти попередніх передач «Планета смаків СумДУ». Того вечора у Конгрес-центрі зібралася інтернаціональна студентська сім’я: Україна, Нігерія, Замбія, Узбекистан, Азербайджан, Туркменістан, Ірак… Багато з них виконували концертні номери, а ще – представляли страви національної кухні, які й стали основою благодійного заходу. Як розповіли організатори, виручені кошти від реалізації цих страв «підуть» на придбання шприців для гематологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Після завершення заходу всі охочі поласували величезним тортом, виготовленим кулінарами комплексу громадського харчування СумДУ.

Фото:


Views: 96