в СумДУ обрали сучасну леді

8 березня пройшло, але свято жіночої краси триває. Адже жінка – це завжди краса, ніжність, чарівність, казка, яка має тривати постійно – щодня чоловіки повинні освідчуватися в коханні, дарувати квіти, подарунки, свою увагу і найщиріші почуття. Тому свято продовжувалось і в нас в Літературній вітальні бібліотеки СумДУ. 9 березня тут відбувся конкурс для дівчат «Сучасна леді». Учасниці – студентки І-ІІІ курсів ТеСЕТ, ЕлІТ, ІФСК факультетів. Змагались не тільки в красі і витонченості манер та смаків а і в ерудиції, ділових розмовах по мобільному телефону. Були тут присутні і випробування екстрімом і дівчата потрапили в полон на піратському острові. Для того, щоб їх звільнили, потрібно зі зв'язанимим руками з'їсти салат з морських водоростей, шматочків медуз, морських гребінців та мідій та запити гримучим коктейлем з морської піни , водяного перцю, зміїної отрути та шматочками авокадо. Всі учасниці мужньо витримали цей конкурс і отримали бажане – свободу. Надзвичайно цікавим і неординарним був конкурс «Леді-дизайн» - потрібно було дома змайструвати будь-який тип одягу із підручних матеріалів – туалетного або жатого паперу, старих тканин, сміттєвих пакетів. Дівчата теж майстерню з цим впоралися. Глядачам надзвичайно сподобалися роботи Аліни Вакуленко – «Дівчина – Весна» та Ірини Білик (із сміттєвих пакетів); «Маленька чорна сукня» (зі шматка старої чорної тканини). Оцінювали конкурс сугубо чоловіки: директор КМЦ Левченко Р.М., директор студклубу «Спортлайн» Мунтян В.В. та керівник студії звукозапису КМЦ Шарапов С.О. Переможницю конкурсу та звання «Леді – Досконалість» отримала студентка ІІ курсу ЕлІТ Анна Ковнер.

Організували та провели святкове шоу: відділ позанавчальної роботи, культурно-мистецький центр та фахівці бібліотеки СумДУ.