«Школа журналістики»

Школа журналістики СумДУ – навчальний, творчий, тренінговий центр сумських школярів, яким цікава журналістика. Головною метою роботи Школи є розвиток медіаграмотності та медіатворчості учнів 8-11 класів.

Робота в Школі відбувається в двох основних напрямках – теоретичному та практичному.
Раз на тиждень школярі відвідують тренінгові заняття з основ журналістики, під час яких дізнаються про місію журналіста, його призначення, журналістські стандарти, способи збору, обробки, перевірки інформації, техніку створення медійного продукту, форми та жанрижурналістики.

Керівник школи – Осюхіна Марина, аспірант, медіатренер, голова ГО «Молодіжна медіаспілка (ММС)».

Заняття в Школі журналістики СумДУ відбуваються щочетверга о 16:30 в аудиторії Г1109.